Rio cup 2022

Zdravíme všechny naše příznivce. Z organizačních a provozních důvodů jsme se rozhodli zrušit i ročník 2022. Snad se potkáme příští rok.

Turnaj 2021

Zdravíme všechny příznivce našeho turnaje. Máme pro vás smutnou zprávu, vzhledem k letošním událostem a neustálé se měnícím vládním nařízením, jsme se rozhodli letošní ročník Rio de Čučo cupu zrušit. Doufáme, že nám zachováte přízeň a setkáme se společně v lepších časech.

Pátek 24.7. turnajovo pouťová zábava – vstup ZDARMA

Letošní program turnaje bude opět bohatý, proto neváhejte a dorazte už v pátek nasát pohodovou atmosféru. PÁTEK: TURNAJOVO POUŤOUVÁ ZÁBAVA Čepujeme už od 17h Od 20:30 živá kapela NOVA BAND Kapela hraje na přání, na své si přijdou posluchači všech žánrů. Vstup ZDARMA jídlo, pití zajištěno 🙂 SOBOTA: Dopolední a odpolední skupiny, následuje KO systém.

PŘIHLÁŠKY NA TURNAJ 2019

I letos jsme se rozhodli usnadnit Vám přihlašování – ZÁVAZNĚ se lze přihlásit pomocí sms na číslo: 723 273 484. Sms musí obsahovat název týmu a odpovědnou osobu. Startovné ve výši 700 Kč lze zaplatit hotově při prezentaci. Prosím neváhejte s přihlašováním, již není na co čekat…blíží se uzávěrka přihlášek.

Ročník 2019

Chcete se zúčastnit letošního turnaje, který se koná v sobotu 27.7.2019? Pokud ano, je třeba zaplatit startovné na účet číslo 1086961017 – kód banky 3030, ve výši 700Kč. Při placení uveďte do poznámky název týmu a telefon na odpovědnou osobu.

Program turnaje

Letošní ročník je dosti odlišný od těch předešlých, ale i na letošní zkrácenou podobu turnaje jsme si pro Vás připravili zajímavý doprovodný program. A na co se tedy můžete těšit? V pátek odpoledne začneme zábavou pro naše nejmenší, těšit se mohou na skákací hrad, trampolínu a spoustu dobrot z našeho okénka s občerstvením. K večeru[…]

Přihlášky na turnaj

I letos jsme se rozhodli usnadnit Vám přihlašování – ZÁVAZNĚ se lze přihlásit pomocí sms na číslo: 723 273 484. Sms musí obsahovat název týmu a odpovědnou osobu. Startovné ve výši 700 Kč lze zaplatit hotově při prezentaci. Prosím neváhejte s přihlašováním, již není na co čekat..blíží se uzávěrka přihlášek.